Як прикривають гучне рейдерське захоплення

Туман навколо науково-виробничого підприємства «Світло» не вдається розсіяти вже рік. Апеляційний господарський суд Києва вкотре переніс розгляд справи про зміну власності компанії.

У 2014-му «Світло» поділили на двох: 64% акцій у Володимира Крикунова і 36% у Леоніда Сівакова. Торік частку першого суттєво знизили, а у статуті з’явилися нові співвласники, зокрема однофамілець Володимира Крикунова – Олександр. Також змінилися директор та структура.

Усі новації незаконні – вважає захист Володимира Крикунова.

Близько 50 молодиків вдерлися до приміщення «Світла» в ніч з 22 на 23 березня 2016 року. У Крикунова відібрали корпоративні права, захопили нерухоме майно «Світла». Під «шумок» Леонід Сіваков взяв правління на себе і призначив нового директора – Олександра Крикунова. Справа досі висить у судах. На думку захисту Володимира Крикунова, сприяє рейдерам суддя – дружина Леоніда Сівакова – Вікторія. Адвокат виправдовується.

Краю судовим суперечкам поки що не видно. Повідомляється, що разом із іще одним новим партнером Андрієм Мамалигою Сіваков передав майно «Світла» новій юридичній особі і став її власником.

Хоча за фактом підробки документів відкрито кримінальну справу така ситуація ще раз підтверджує в Україні необхідно провести судову реформу, аби судді були на стороні закону, а не друзів.

Детальніше за посиланням:

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *